neděle 26. června 2022

Český svaz Jiu JitsuHospodářská komoraCQS - certifikát jakostiIQNet - certifikát jakosti

Při tvorbě ceny vycházíme z požadavků zákazníka, našich zkušeností v daném oboru a úrovně ceny na trhu. Naším úderným týmem je vlastní zásahová jednotka (5 vozidel na Prahu) plnící elitní úkoly každý den, každou hodinu bez varování.

V případě zájmu je zpracována předběžná nabídka, následně podrobná nabídka na základě předaných podkladů. Všechny podklady předané zákazníkem jsou považovány za důvěrné a v žádném případě nejsou postupovány třetím osobám. Předběžná nabídka může být případně vynechána – pokud podklady předané v první fázi dostačují ke zpracování podrobné nabídky.

Máte-li zájem o naše služby nebo o jiné informace, vyplňte následující formulář, který bude odeslán do naší společnosti. Následně budou údaje zpracovány a obratem budete kontaktováni některým z našich pracovníků podle příslušné agendy.

Pro nové objekty přijímáme větší počet strážných.
Požadujeme: trestní bezúhonost, fyzickou zdatnost, loajalitu, flexibilitu

Pro nové i stávající objekty v Praze přijímáme částečně i plně invalidní pracovníky.

Požadujeme čistý trestní rejstřík, loajalitu, flexibilitu, věk nerozhoduje ....

Přijmeme zkušené ženy i muže na generální  úklid
v domácnostech, praxe v oboru vítána.
Požadujeme: čistý trestní rejstřík, pracovitost, spolehlivost, svědomitost, časová flexibilita, slušné vystupování, loajalita, ....

Royal security service, spol. s r.o.
Písková 29
143 00 Praha 4 - Modřany

tel.: 731 526 464

IČO: 62419064
DIČ: CZ62419064
Společnost je zapsána v OR vedeném Mětským soudem v Praze oddíl C, vložka 32499

 

logo

působíme na trhu komerční bezpečnosti od roku 1991. Již řadu let patříme mezi přední poskytovatele bezpečnosti s širokým portfoliem služeb určených jak fyzickým tak i právnickým osobám. Certifikát NBÚ nám dovoluje poskytovat naše služby i ve státní správě.